cz en
novinky / o nás / naši psi / štěňata / odchovy / kontakt

Štěňata

"C" Calaina

narozena: 18.8.2019

Štěňátka jsou po naší exterierové Bien a pracovním Puttym. Fenka je k zadání

Bien je hlavně rodinný pes u mé mamky, ale i tak je velmi šikovná a aktivní. Její dědeček Aragorn složil zkoušku nejvyšší IPO3, babička Atu složila ZVV1, strýc Sepp IPO3 a ZVV1, bratr Bazz FPr1 a SPr1, bratr Boco ZVV1, OPT3, ZPT3 a T3 (TART), polobratr Candor IPO3.
Putty slaví úspěchy v Canicrossu - 2. místo na FMBB 2017 a 3. místo na FMBB 2018, má složenou zkoušku OB1, BH a vytrvalostní AD, je připravovaný na Mondioring a kvalifikoval se v OB1 na FMBB 2019. Po tatínkovy pochází z Ringové krve, tatínek i dědečci mají složené Ring3, po mamince z IPO linie má v rodokmenu hodně jedinců se zkouškami nejvyššími. Jeho polobratr Charon startoval na FMBB 2018 a 2019 v IPO/IGP a WCh FCI 2019, polosestra Chanuka závodí v Mondioring 2, sourozenci Plus, Pram a Pepsi mají složené zkoušky nejvyšší - IPO3.

Očekáváme aktivní štěňátka vhodná na většinu psích sportů, střední výšky a dobré stavby těla, která zvládne vyšší zátěž. Předpokládáme vyrovnané povahy s vysokou ochotou spolupracovat a cvičit se svým majitelem.

Jelikož se jedná o pracovní spojení, hledáme pouze aktivní majitele se zájmem o plemeno.

V případě zájmu nás kontaktujte.

stenata